Wyświetlacz LED P10 tekstowo graficzny

Jednokolorowe wyświetlacze LED z własną pamięcią i oprogramowaniem. Przystosowane do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych (outdoor, indoor). Skuteczna jako reklama LED zewnętrzna, która dominuje na tle szarych tradycyjnych reklam statycznych.

+ oprogramowanie

Dołączone oprogramowanie pozwala użytkownikowi wykonać unikalny spot z tekstem reklamowym wzbogacony o efekty ruchome, grafikę i animację flash.

Wysoka rozdzielczość diody co 10 mm

Modułowa budowa (matryca 16x32 cm)

Automatyczna i manualna regulacja jasności

}

Tryb ECO - wyłącznik czasowy

Możliwości konfiguracji

Funkcjonalności oprogramowania

I

Tworzenie efektownych reklam tekstowo graficznych

Dowolne czcionki dla tekstu z możliwością importu własnej

Wiele linii tekstu

.

Skalowanie elementów

Wyświetlanie prostej grafiki

Wyświetlanie animacji flash swf

Dzielenie ekranu i dowolne rozmieszczanie

Tryb ECO LEDBIM - Wyłącznik czasowy

A

Regulacja czasu wyświetlania kolejnych elementów

Własna pamięć

Regulacja poziomu jasności w określonych godzinach

V

Obramowania i efekty

p

Inwersja kolorów - podświetlenie tła

Data

Odliczanie czasu

}

Godzina

Charakterystyka produktu

Solidna aluminiowa obudowa

Jakość w każdym detalu. Starannie wykonana obudowa podkreśla estetykę reklamy ledowej. Wykonana z aluminium sprawia tablica jest wytrzymała i lekka.

Płaski ekran – wysoka jakość matryc

Wysoka jakość matryc diodowych decyduje o długiej żywotności tablicy LED. Płaskie powierzchnie to także lepsza jakość tekstów i profesjonalny wygląd zaprogramowanej reklamy LED.

Duża ilość diod – piksel co 10 mm

Rozmieszczenie diod to parametr który decyduje rozdzielczości. Im mniejsze odległości tym więcej można zmieścić diod na tej samej powierzchni ekranu. Więcej diod LED do dokładniejsze teksty i grafiki, czytelne z dużych odległości.

Zewnętrzne zastosowanie

Wyświetlacz LED odporny na warunki atmosferyczne. Specjalne matryce LED, z których zbudowany jest ekran oraz pyłoszczelna i wodoodporna obudowa czyni tablicę LED bardzo wytrzymałą.

Klasa ochrony IP65

Automatyczny wyłącznik czasowy – EKO LEDBIM

Cenna funkcja dla użytkowników, którzy wymagają od swojej reklamy LED czasowego działania, na przykład tylko w godzinach pracy firmy. Czasowe wyłączanie wyświetlacza LED jest samoczynne. Wyłączanie uruchama się w oprogramowaniu, możliwe jest ustawienie dowolnego przedziału godzinowego.

Automatyczna i manualna regulacja jasności

Oprogramowanie wyświetlacza LED pozwala na ustawienie poziomu jasności w określonych godzinach. Do wyboru jest 50 poziomów jasności. Ponadto istnieje możliwość uruchomienia automatycznej regulacji jeśli ekran wyposażony jest w sensor do pomiaru natężenia oświetlania zewnętrznego. Funkcje kluczowe dla ograniczenia zużycia energii elektrycznej, podwyższona jasność świecenia diod konieczna jest tylko gdy światło słoneczne mocno oświetla reklamę LED.

Możliwości konfiguracji

Dowolne wymiary ekranu LED

Wymiary naszych ekranów LED to wielokrotność pojedyńczej matrycy o wymiarach 16x32 cm. Modułowa budowa pozwala na tworzenie wyświetlaczy LED o dowolnych wymiarach.

Interfejsy komunikacji

Wybierz sposób zapisu pliku w pamięci wyświetlacza LED. Standardowo stworzony w programie plik z treścią reklamy należy zapisać w tablicy za pomocą pamięci przenośnej. Dostępne są także wygodniejsze interfejsy, które polecamy użytkownikom często aktualizującym zapisaną treść oraz tym, którzy zamierzają zamontować tablice LED w trudno dostępnym miejscu gdzie poprowadzenie kabla USB będzie utrudnione.

USB-pendrive (standard)

Utworzony w programie plik zapisywany jest w pamięci przenośnej np. pendrive. Zapis pliku w pamięci tablicy LED następuje automatycznie po podłączeniu pamięci przenośnej. Po chwili pendrive może być odłączony a reklama LED wyświetla się zgodnie z ustalonym schematem.

WI-FI (opcja)

Bezprzewodowa technologia przesyłu danych WiFi pozwala na bezpośrednie wysłanie pliku do pamięci wewnętrznej wyświetlacza LED. Wysłanie pliku odbywa się za pomocą przycisku „wyślij” dostępnego z poziomu dołączonego programu.

LAN (RJ45) (opcja)

Zapis pliku za pomocą kabla sieciowego RJ45. Stałe połączenie z wyświetlaczem pozwala na komfortowe wysyłanie treści reklamy do pamięci wewnętrznej tablicy LED. Wysłanie pliku odbywa się za pomocą przycisku „wyślij” dostępnego z poziomu programu.

Kolory świecenia diod

Wyświetlacz LED jest jednokolorowy, dlatego na etapie zamówienia należy zdecydować o kolorze świecenia diod.

Zamów już teraz

Zamów online lub zadzwoń do doradcy. Z przyjemnością porozmawiamy na temat idealnego dla Ciebie wyświetlacza LED.

Reklama dźwignią handlu!