Wyświetlacze LED tekstowo graficzne zewnętrzne (outdoor) P10

Wyświetlacze monochromatyczne z opcją cieniowania obrazu dla uzyskania 256 odcieni szarości.

Konfigurator

Wyświetlacz LEDBIM tekstowo graficzny P10

Wyświetlacz LED tekstowo graficzny P10 został zaprojektowany jako skuteczna i niezawodna reklama zewnętrzna. Rozdzielczość ekranu P10 (diody co 10 mm), pozwala na wyświetlanie czytelnych treści reklamowych, wyraźnych z dużych odległości. Tego typu wyświetlacze LED posiadają obudowę wykonaną z aluminium, co pozytywnie wpływa na sztywność, wytrzymałość i wagę ekranu. Tablica diodowa w połączeniu z dedykowanym programem oferuje również szereg funkcji dodatkowych, wyłącznik czasowy, regulację jasności, wyświetlanie temperatury, godziny, daty, dni tygodnia, odliczania czasu. Wystarczy utworzyć tekst reklamowy, animacje, grafiki i wgrać do pamięci wewnętrznej tablicy LED. Reklama wyświetli się cyklicznie według utworzonej kolejności.

Kategoria:

Zastosowanie zewnętrzne

Klasa ochrony IP65

Profesjonalne oprogramowanie

Oprogramowanie w zestawie

Cieniowanie obrazu

256 stopniowa skala szarości

I

Wyłącznik czasowy ECO LEDBIM

Automatyczne wyłączanie ekranu w określonych godzinach.

Specyfikacja ekranów LED tekstowo graficzncyh

Wybierz wymiary ekranu

Wybierz interfejs zapisu pliku

Standardowym złączem w jakie wyposażony jest wyświetlacz to USB, które służy do wgrania utworzonego wcześniej w programie pliku reklamowego. W zależności od potrzeb istnieje możliwość rozbudowania sterownika wyświetlacza o dodatkowy interfejs do zapisu informacji w pamięci wyświetlacza.

USB - w standardzie

Utworzony w programie plik zapisywany jest w pamięci przenośnej np. pendrive. Zapis pliku w pamięci tablicy LED następuje automatycznie po podłączeniu pamięci przenośnej. Po chwili pendrive może być odłączony a reklama LED wyświetla się zgodnie z ustalonym schematem.

WiFi (opcja)

Bezprzewodowa technologia przesyłu danych WiFi pozwala na bezpośrednie wysłanie pliku do pamięci wewnętrznej wyświetlacza LED. Wysłanie pliku odbywa się za pomocą przycisku “wyślij” dostępnego z poziomu dołączonego programu.

RJ45 Ethernet (opcja)

Zapis pliku za pomocą kabla sieciowego RJ45. Stałe połączenie z wyświetlaczem pozwala na komfortowe wysyłanie treści reklamy do pamięci wewnętrznej tablicy LED. Wysłanie pliku odbywa się za pomocą przycisku “wyślij” dostępnego z poziomu programu.

Wybierz kolor świecenia

 • Czerwony – kolor w wersji podstawowej
 • Zielony – cena + 10%
 • Biały – cena + 10%
 • Niebieski – cena + 10%
 • Żółty – cena + 10%

Cieniowanie obrazu

Funkcja LEDBIM, pozwalająca na wyświetlanie obrazu w odcieniach szarości tego samego koloru. Diody podświetlają się w 256 stopniach jasności, dzięki czemu obraz jest wyraźny, a czcionki jeszcze bardziej dokładne.

Solidna aluminiowa obudowa

Jakość w każdym detalu. Starannie wykonana obudowa podkreśla estetykę reklamy ledowej. Wykonana z aluminium sprawia tablica jest wytrzymała i lekka.

Diody co 10 mm

Rozmieszczenie diod to parametr, który decyduje o rozdzielczości. Im mniejsze odległości tym więcej można zmieścić diod na tej samej powierzchni ekranu. Więcej diod LED do dokładniejsze teksty i grafiki, czytelne z dużych odległości.

Zastosowanie zewnętrzne

Wyświetlacz LED odporny na warunki atmosferyczne. Specjalne matryce LED, z których zbudowany jest ekran oraz pyłoszczelna i wodoodporna obudowa czyni tablicę LED bardzo wytrzymałą.

Klasa ochrony IP 65

Automatyczna regulacja jesności

Oprogramowanie wyświetlacza LED pozwala na ustawienie poziomu jasności w określonych godzinach. Do wyboru jest 50 poziomów jasności. Ponadto istnieje możliwość uruchomienia automatycznej regulacji jeśli ekran wyposażony jest w sensor do pomiaru natężenia oświetlania zewnętrznego. Funkcje kluczowe dla ograniczenia zużycia energii elektrycznej, podwyższona jasność świecenia diod konieczna jest tylko gdy światło słoneczne mocno oświetla reklamę LED.

Wyłącznik czasowy ECO LEDBIM

Ważna funkcja dla użytkowników, którzy wymagają od swojej reklamy LED czasowego działania, na przykład tylko w godzinach pracy firmy. Czasowe wyłączanie wyświetlacza LED jest samoczynne. Wyłączanie uruchamia się w oprogramowaniu, możliwe jest ustawienie dowolnego przedziału godzinowego.

Logo Twojej firmy na LEDBIMIE

Za pomocą dedykowanego programu na ekranie LEDBIM wyświetlisz dowolne treści tekstowe wzbogacone o elementy graficzne. Można je dowolnie rozmieścić na całym ekranie. Sam zdecyduj ile w jednej chwili chcesz wyświetlić treści. Wybierz mały ekran i utwórz treści ruchome lub zdecyduj się na większy pozwalający na wyświetlanie znacznie większych i widzianych z dużych odległości reklam Twojego biznesu.

Pozyskuj klientów

 • Zwiększaj swoją widoczność
 • Informuj o swojej ofercie
 • Wyświetlaj ciekawe hasła reklamowe
 • Informuj o promocjach cenowych
 • Informuj o nowościach
 • Wyświetlaj grafiki związane z branżą
 • Przykuwaj uwagę godziną i temperaturą