Wyświetlacze LED

Wyświetlacze LED tekstowo graficzne, jednokolorowe, do zastosowań zewnętrznych z opcją cieniowania koloru.

Intuicyjny program daje użytkownikowi pełną kontrolę nad wyświetlaczem LEDBIM. Pozwala na dowolne rozmieszczanie, formatowanie i skalowanie elementów. Indywidualna treść reklamy może zawierać dynamiczne teksty, elementy graficzne (np. logotyp), a także informacje dodatkowe takie jak: odliczanie czasu, godzina, data, dni tygodnia czy temperatura powietrza.

Wyświetlacze LED tekstowo graficzne P10 zostały zaprojektowane jako skuteczna i niezawodna reklama zewnętrzna. Rozdzielczość ekranu P10 (diody co 10 mm), pozwala na wyświetlanie czytelnych treści reklamowych, wyraźnych z dużych odległości. Tego typu wyświetlacze LED posiadają obudowę wykonaną z aluminium, co pozytywnie wpływa na sztywność, wytrzymałość i wagę ekranu. Tablica diodowa w połączeniu z dedykowanym programem oferuje również szereg funkcji dodatkowych, wyłącznik czasowy, regulację jasności, wyświetlanie temperatury powietrza, godziny, daty, dni tygodnia, odliczania czasu. Wystarczy utworzyć tekst reklamowy, animacje, grafiki i wgrać do pamięci wewnętrznej tablicy LED. Reklama wyświetli się cyklicznie według utworzonej kolejności.

Wyświetlacze LED z otwartym protokołem znajdują zastosowanie w branży przemysłowej jako nośniki informacji z zewnętrznych systemów informatycznych.

Szybka wycena

Zastosowanie zewnętrzne

Wyświetlacze do zastosowań zewnętrznych IP65.

Cieniowanie koloru

256 stopniowa skala szarości koloru

Oprogramowanie

Intuicyjny program to tworzenia reklam tekstowo graficznych.

I

Wyłącznik czasowy

Automatyczne wyłączanie ekranu w określonych godzinach.

Specyfikacja

Ekran
Kolor diod LEDczerwony, zielony, niebieski, biały lub pomarańczowy
Wielkość piksela10 mm
Gęstość pikseli10.000 szt. /m²
Jasność ekranu7500 cd /m²
Obudowa i klasa ochrony
Materiał obudowyaluminium
Klasa ochronyIP65
Zastosowanie zewnętrznezewnętrzne
Wyposażenie dodatkowe
odliczanie czasu, godzina, data, dni tygodniaTAK
automatyczna regulacja jasnościTAK
czujnik temperaturyTAK
wyłącznik czasowyTAK
Sterowanie
Sposób zarządzania treściąza pomocą programu PC
InterfejsUSB, WiFi (opcja), LAN RJ45 (opcja)
Informacje dodatkowe
Średni pobór prądu ~250 W/m²
Napięcie zasilania230VAC 50-60Hz
Optymalne kąty oglądania (Horyzontalny/Wertykalny)H 175˚ / W 90˚
Waga ~25 kg/m²
Gwarancja24 miesiące

Interfejs zapisu pliku

Standardowym złączem w jakie wyposażony jest wyświetlacz to USB, które służy do wgrania utworzonego wcześniej w programie pliku reklamowego. W zależności od potrzeb istnieje możliwość rozbudowania sterownika wyświetlacza o dodatkowy interfejs do zapisu informacji w pamięci wyświetlacza.

USB - w standardzie

Utworzony w programie plik zapisywany jest w pamięci przenośnej np. pendrive. Zapis pliku w pamięci tablicy LED następuje automatycznie po podłączeniu pamięci przenośnej. Po chwili pendrive może być odłączony a reklama LED wyświetla się zgodnie z ustalonym schematem.

WiFi (opcja)

Bezprzewodowa technologia przesyłu danych WiFi pozwala na bezpośrednie wysłanie pliku do pamięci wewnętrznej wyświetlacza LED. Wysłanie pliku odbywa się za pomocą przycisku “wyślij” dostępnego z poziomu dołączonego programu.

RJ45 Ethernet (opcja)

Zapis pliku za pomocą kabla sieciowego RJ45. Stałe połączenie z wyświetlaczem pozwala na komfortowe wysyłanie treści reklamy do pamięci wewnętrznej tablicy LED. Wysłanie pliku odbywa się za pomocą przycisku “wyślij” dostępnego z poziomu programu.

Kolory świecenia

 • Czerwony – kolor w wersji podstawowej
 • Zielony
 • Biały
 • Niebieski
 • Żółty

Cieniowanie obrazu

Funkcja LEDBIM, pozwalająca na wyświetlanie obrazu w odcieniach szarości tego samego koloru. Diody podświetlają się w 256 stopniach jasności, dzięki czemu obraz jest wyraźny, a czcionki jeszcze bardziej dokładne.

Solidna aluminiowa obudowa

Jakość w każdym detalu. Starannie wykonana obudowa podkreśla estetykę reklamy ledowej. Wykonana z aluminium sprawia tablica jest wytrzymała i lekka.

Diody co 10 mm

Rozmieszczenie diod to parametr, który decyduje o rozdzielczości. Im mniejsze odległości tym więcej można zmieścić diod na tej samej powierzchni ekranu. Więcej diod LED do dokładniejsze teksty i grafiki, czytelne z dużych odległości.

Zastosowanie zewnętrzne

Wyświetlacz LED odporny na warunki atmosferyczne. Specjalne matryce LED, z których zbudowany jest ekran oraz pyłoszczelna i wodoodporna obudowa czyni tablicę LED bardzo wytrzymałą.

Klasa ochrony IP 65

Automatyczna regulacja jesności

Oprogramowanie wyświetlacza LED pozwala na ustawienie poziomu jasności w określonych godzinach. Do wyboru jest 50 poziomów jasności. Ponadto istnieje możliwość uruchomienia automatycznej regulacji jeśli ekran wyposażony jest w sensor do pomiaru natężenia oświetlania zewnętrznego. Funkcje kluczowe dla ograniczenia zużycia energii elektrycznej, podwyższona jasność świecenia diod konieczna jest tylko gdy światło słoneczne mocno oświetla reklamę LED.

Wyłącznik czasowy ECO LEDBIM

Ważna funkcja dla użytkowników, którzy wymagają od swojej reklamy LED czasowego działania, na przykład tylko w godzinach pracy firmy. Czasowe wyłączanie wyświetlacza LED jest samoczynne. Wyłączanie uruchamia się w oprogramowaniu, możliwe jest ustawienie dowolnego przedziału godzinowego.

Logo Twojej firmy na LEDBIMIE

Za pomocą dedykowanego programu na ekranie LEDBIM wyświetlisz dowolne treści tekstowe wzbogacone o elementy graficzne. Można je dowolnie rozmieścić na całym ekranie. Sam zdecyduj ile w jednej chwili chcesz wyświetlić treści. Wybierz mały ekran i utwórz treści ruchome lub zdecyduj się na większy pozwalający na wyświetlanie znacznie większych i widzianych z dużych odległości reklam Twojego biznesu.

Pozyskuj klientów

 • Zwiększaj swoją widoczność
 • Informuj o swojej ofercie
 • Wyświetlaj ciekawe hasła reklamowe
 • Informuj o promocjach cenowych
 • Informuj o nowościach
 • Wyświetlaj grafiki związane z branżą
 • Przykuwaj uwagę godziną i temperaturą