Telebimy zewnętrzne

Indywidualna wycena

Ekrany LED wewnętrzne

Indywidualna wycena

Ekrany mobilne

Indywidualna wycena

Wyświetlacze LED

Dostępne online od 789 zł

Ekrany diodowe

seria sPX 2,  sPX 2,5,  sPX 3,  sPX 4,  sPX 5,  sPX 6,  sPX 8,  sPX 10

Ekrany LED przenośne dzielą się ze względu na zastosowanie zewnętrzne i wewnętrzne. Ekrany mobilne swoje główne zastosowanie znajdują w branży eventowej przy organizacji koncertów, konferencji, imprez, wydarzeń sportowych itp. Największą ich zaletą jest modułowa konstrukcja, możliwość budowania dowolnych formatów oraz mobilność.

Zapytaj o ekran diodowy wraz z pełnym osprzętem oraz mobilną konstrukcją.

 

W

Black SMD

Seria mobilnych ekranów diodowych LEDBIM bazuje na technologii redukującej odbicia światła. Diody BLACK SMD o wysokiej jasności pozwalają uzyskać obraz o wysokim kontraście, jasny i doskonale widoczny niezależnie od warunków oświetleniowych.

.

Bezramkowa konstrukcja ekranu LED

Modułowa budowa pozwala na konfigurowanie ekranów LED w dowolnym formacie. Obudowę zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby umożliwić bezramkowe łączenie poszczególnych modułów wchodzących w strukturę całego ekranu.

Mobilność

Ekrany diodowe zbudowane są z pojedynczych modułów wyposażonych w szybkozłącza, które po złożeniu tworzą jednolitą i bezramkową ścianę wideo o wysokim poziomie luminacji. Transport oraz przechowywanie ekranu ułatwiają specjalnie wykonane casey mieszczące do 8 modułów.

Modułowa struktura

Moduły o wymiarach 500×500 mm wyposażone w szybkozłącza pozwalające na budowę ekranów o strukturze płaskiej i zakrzywionej.

LEDBIM Player z HDMI

Player z wejściem HDMI i skalerem obrazu w jednym. Urządzenie dowolny obsługuje wideprocesor.

Konstrukcja

Funkcję nośną pełni lekka, modułowa konstrukcja z kratownic aluminiowych w systemie quadro.

ekran diodowy i akcesoria

Przenośne ekrany LED

Zapewniamy wszystko co jest niezbędne o obsługi mobilnego ekranu diodowego. Ekran diodowy, casey transportowe, skaler, wideoprocesor, konstrukcję aluminiową quadro oraz wszelkie oprzyrządowanie.

cechy

Efekt wideo

Mobilne ekrany LED tworzą wyraziste ściany wideo, które mogą osiągać różne wymiary, proporcje i rozdzielczość. Przewagą ekranów diodowych jest wysoki poziom luminacji, inaczej poziom jasności. Jasność ekranu diodowego jest wielokrotnie wyższa od jasności monitorów LCD, LED bezszwowych oraz wszelkiego rodzaju telewizorów.

Żywe i dynamiczne barwy oraz wysoka jasność skutecznie przykuwa uwagę odbiorców. Ekran diodowy to niewątpliwie nośnik informacji o najwyższym poziomie zauważalności, co ma istotne znaczenie przy realizacji skutecznych kampanii informacyjnych i reklamowych. To także doskonałe narzędzie do wyróżnienia się na tle innych zazwyczaj standardowych aranżacji konkurencji.

Aluminiowa konstrukcja

Małe połączone ze sobą ekrany LED, tworzą jednolity telebim mobilny. Ekrany przenośne swoją budową umożliwiają montaż podwieszany lub jako postawione na podestach ściany wideo z ukrytą za ekranem konstrukcją. 

Oprogramowanie Digital Signage

Dedykowane oprogramowanie z kreatorem reklam pozwala na łatwe zarządzanie treścią, dzielenie ekranu na obszary i ustalanie harmonogramu wyświetlania. Zaawansowany monitoring i sterowanie ekranem LED przez internet. Odtwarzaj obraz bezpośrednio z pamięci ekranu, ze swojego komputera lub plików umieszczonych w dedykowanym panelu znajdującym się na serwerze. Platforma w chmurze pozwala zarządzać telebimem z dowolnego miejsca.

Kontakt

Telefon

(+48) 733 333 277

Email

info@ledbim.pl

Adres

ul. Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań

Wycena