Telebimy zewnętrzne

Indywidualna wycena

Ekrany LED wewnętrzne

Indywidualna wycena

Ekrany mobilne

Indywidualna wycena

Wyświetlacze LED

Dostępne online od 789 zł

Ekrany LED

seria iPX 2,  iPX 2,5,  iPX 3,  iPX 4,  iPX 5

Bezramkowe ekrany LED wewnętrzne są skutecznie wyróżniającym się elementem aranżacji. Wysoka jasność, dowolne wymiary ekranu oraz odpowiednia rozdzielczość zapewnia wyraźny i żywy obraz w każdym, nawet dobrze oświetlonym pomieszczeniu.

Skonfiguruj swój ekran diodowy i zamów z naszym montażem lub pakietem do montażu własnego.

W

Black SMD

Linia ekranów wewnętrznych LEDBIM bazuje na technologii redukującej odbicia światła. Wysokiej jakości diody BLACK SMD o wysokiej jasności pozwalają uzyskać obraz o wysokim kontraście, jasny i doskonale widoczny niezależnie od warunków oświetleniowych.

.

Bezramkowa konstrukcja ekranu

Modułowa budowa pozwala na konfigurowanie ekranów LED w dowolnym formacie. Obudowę zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby umożliwić bezramkowe łączenie poszczególnych modułów wchodzących w strukturę całego ekranu.

Zdalne wysyłanie plików na ekran

Ekrany LED naszej produkcji wyposażone są w moduł sterujący, który pobiera pliki z serwera. Dzięki temu wystarczy dowolna przeglądarka internetowa, aby po zalogowaniu do naszej aplikacji przesłać pliki na ekran lub sterować jego parametrami.

LEDBIM Player

Dzięki niemu komputer nie jest wymagany do działania ekranu LED a wszelkie pliki reklamowe wyślesz na ekran przez internet. Urządzenie posiada również wejście HDMI do przechwytywania obrazu z komputera w razie potrzeby.

Łatwy w obsłudze kreator

Kreator pozwalający dodawać własne obrazy i wideo oraz ustalenie harmonogramu kampanii. Za pomocą edytora możliwe jest również stworzenie własnej grafiki z hasłami reklamowymi i ciekawymi efektami..

Obsługa przez internet

Ekrany LED naszej marki w standardzie wyposażone są w funkcję zdalnej obsługi. Dzięki temu użytkownik otrzymuje stały dostęp do multimediów wyświetlanych na ekranie z poziomu każdej przeglądarki internetowej.

Montaż

Nasze ekrany nie wymagają konstrukcji do montażu naściennego. Specjalnie zaprojektowane obudowy mocowane są bezpośrednio na ścianie. Na terenie całej Polski montaż wykonują nasi technicy, ale istnieje także możliwość zamocowania ekranu we własnym zakresie na podstawie otrzymanych wytycznych.

ekran LED z oprogramowaniem

Funkcjonalny zestaw

Zestaw z intuicyjnym oprogramowaniem w j. polskim i LEDBIM Playerem, dzięki któremu wyślesz informacje tektsowe, graficzne i wideo na swój ekran ledowy za pomocą każdej przeglądarki internetowej.

Jaki ekran LED wybrać?

Podajemy kilka kluczowych aspektów, które należy przeanalizować.

 

Zapraszamy do kontaktu, z chęcią doradzimy.

Odległości wizyjne

Odległości wizyjne to ważna informacja, która ma bezpośredni wpływ na dobór parametrów ekranu diodowego, aby właściwie spełniał swoją funkcję i był odpowiednio czytelny dla odbiorców. Warto zastanowić się w jakim zakresie skupia się największa grupa ludzi dla których kierowane będą informacje z ekranu LED.

Wymiary ekranu

Jako producent ekranów LED mamy wpływ na wymiary. Popularne proporcje ekranów to 16:9 oraz 4:3 i takie warto przyjmować przy wyborze całkowitych wymiarów urządzenia. Wymiary ściany wideo należy również przemyśleć w oparciu o odległości wizyjne a także rodzaj wyświetlanych informacji.

Rozdzielczość

Wielkość piksela, przekłada się na rozdzielczość ekranu LED. Mniejszy piksel ma znaczenie przy niewielkich odległościach i małych pomieszczeniach. Natomiast w większych przestrzeniach takich w jak na przykład galeriach handlowych zalecamy wybór optymalnego modelu iPX 3 lub iPX4.

Sterowanie

Obsługa zawsze powinna być intuicyjna, zdalna i komfortowa. Wszystkie ekrany LED z serii iPX mają wbudowaną pamięć, która nie wymaga stale podłączonego komputera. Alternatywnym rozwiązaniem jest komputer sterujący (LEDBIM Player), z oprogramowaniem do zarządzania wyświetlanymi informacjami na ekranie.

cechy

Integracja z aranżacją wnętrza

Wszystkie nasze ekrany diodowe składają się z pojedynczych modułów. Ekrany LED są projektowane zgodnie z wytycznymi i charakterystyką miejsca instalacji i zastosowania. Sprawiamy, aby ekran diodowy był integralną częścią każdej aranżacji. Duże możliwości personalizacji wielu modeli naszych ekranów pozwalają na wybór rozwiązania zgodnego z wizją i oczekiwaniami klienta. Personalizacji podlega nie tylko rozdzielczość i format ekranu, ale także system sterowania, model, kształt i kolor obudowy.

Jasny i realistyczny obraz

Ekrany LED wewnętrzne tworzą ściany wideo osiągające różne wymiary, proporcje i rozdzielczość. Różnią się także poziomem luminacji, inaczej poziomem jasności. Jasność ekranu diodowego jest wielokrotnie wyższa od jasności monitorów LCD, LED bezszwowych oraz wszelkiego rodzaju telewizorów.

Żywe i dynamiczne barwy oraz wysoka jasność skutecznie przykuwa uwagę odbiorców. Ekran diodowy to niewątpliwie nośnik o najwyższym poziomie zauważalności, co ma istotne znaczenie przy realizacji skutecznych kampanii informacyjnych i reklamowych. To także doskonałe narzędzie do wyróżnienia się na tle innych zazwyczaj standardowych i nieciekawych witryn reklamowych.

 

Rosnąca popularność

Ekrany LED do biura, sklepu, punktu usługowego, galerii handlowej, biura, salonu samochodowego – sprawdzą się wszędzie gdzie zachodzi potrzeba dynamicznej, ciekawej i efektownej komunikacji z odbiorcami. Ekrany diodowe tworzą ściany wideo o wysokiej rozdzielczości, imponujące płaszczyzny wbudowane w ściany i przykuwające uwagę klientów telebimy wewnętrzne w witrynach handlowych.

 

Oprogramowanie Digital Signage

Dedykowane oprogramowanie z kreatorem reklam pozwala na łatwe zarządzanie treścią, dzielenie ekranu na obszary i ustalanie harmonogramu wyświetlania. Zaawansowany monitoring i sterowanie ekranem LED przez internet. Odtwarzaj obraz bezpośrednio z pamięci ekranu, ze swojego komputera lub plików umieszczonych w dedykowanym panelu znajdującym się na serwerze. Platforma w chmurze pozwala zarządzać telebimem z dowolnego miejsca.

Seria ekranów iPX

Idealne do zastosowań wewnętrznych w przestrzeni handlowej, usługowej, biurowej, publicznej na dworcach, obiektach sportowych i wielu innych miejscach.

Kontakt

Telefon

(+48) 733 333 277

Email

info@ledbim.pl

Adres

ul. Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań

Wycena