O firmie

Jesteśmy producentem szerokiej gamy modeli ekranów diodowych i telebimów. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji wyświetlaczy diodowych o różnym przeznaczeniu i charakterystyce. Opracowujemy i rozwijamy własne linie produktowe i wdrażamy autorskie rozwiązania.

Tworzymy nowoczesne przedsiębiorstwo skupiające kreatywnych specjalistów podchodzących do każdego projektu z pełnym zaangażowaniem. Dysponujemy zapleczem, które pozwala nam realizować najbardziej zaawansowane projekty. Nasza marka LEDBIM to profesjonalizm i jakość, która zyskała uznanie na polskim i europejskim rynku a jej pozycja stale rośnie dzięki realizacji kluczowych, ściśle określonych celów.

Chętnie dzielimy się wiedzą, pomagamy w doborze odpowiedniego ekranu diodowego, określamy założenia i parametry telebimu skonfigurowanego na miarę potrzeb.

Otrzymasz od nas spersonalizowany ekran idealnie wpisujący się w Twoją wizję i oczekiwania.

przewaga konkurencyjna

Co oferujemy?

Tworzymy markę spersonalizowanych rozwiązań. Oferujemy własną serię standardowych ekranów diodowych opartą o technologię integracji modułowej, a także projektujemy indywidualne rozwiązania oparte na podstawie założeń klienta. Zakres naszych usług obejmuje ekrany LED, oprogramowanie, zarządzanie, montaż i pełny pakiet usług serwisowych.

Najbardziej konkurencyjne warunki sprzedaży

Jesteśmy producentem, oferujemy konkurencyjne i zoptymalizowane rozwiazania. Intuicyjne w obsłudzie i funkcjonalne telebimy oraz ekrany ledowe przeznaczone do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych. Wykonujemy ekrany w indywidualnych konfiguracjach oraz w specyfikacjach seryjnych.

Projektowanie i wsparcie techniczne na najwyższym poziomie

Serwis i montaż ekranów na terenie całego kraju. Wsparcie techniczne zdalne i on-site. Doradztwo, dobór parametrów oraz projektowanie wszelkiego rodzaju ekranów diodowych.

Montaż ekranu diodowego i kompleksowość

Konstrukcje wsporcze, naścienne, wolnostojące oraz wszelkiego rodzaju mocowania ekranów LED, wykonane na podstawie projektu technicznego. Oferujemy wykonawstwo oraz montaż na terenie całego kraju.

Możliwości

Najlepsza, kompleksowa oferta

Telebimy, konstrukcje, oprogramowanie, ekrany LED, najwyższej jakości komponenty i pełny pakiet usług dodatkowych. Nasza oferta obejmuje wszystko czego potrzebujesz.

Dopasowane do potrzeb parametry ekranów LED

Trafne sprecyzowanie potrzeb i dobór telebimu jest kluczem do zadowolenia klienta z czego czerpiemy wielką satysfakcję.

Autorskie rozwiązania

Stosujemy i wdrażamy najnowsze rozwiązania w zakresie produkcji telebimów i ekranów LED. Opracowujemy autorskie rozwiązania. Projektujemy ekrany LED do wielu różnych zastosowań według indywidualnych wytycznych.

Ceny produktów

Konkurencyjne ceny i najwyższy poziom jakości naszych produktów osiągamy dzięki stosowaniu optymalnych technologii oraz wysokiej kultury zarządzania.

Wsparcie techniczne

Nasz zespół jest do dyspozycji w zakresie pomocy technicznej związanej z obsługą naszych telebimów, napraw serwisowych a także w zakresie tworzenia treści i zdalnym zarządzaniem ekranami LED.

Finansowanie

Jesteśmy elastyczni, zawsze skupiamy się na korzyściach klienta. Ponadto współpracujemy z wieloma bankami udzielających korzystnego finansowania na ekrany LED naszej marki.

Przewaga konkurencyjna

Kompleksowa oferta, wiedza na poziomie eksperckim i innowacyjne rozwiązania. Produkujemy telebimy i ekrany diodowe różnego typu wraz z oprogramowaniem do zarządzania treścią na ekranach. Wykonujemy konstrukcje i montaże w całej Polsce.