O firmie

Jesteśmy producentem szerokiej gamy modeli ekranów diodowych i telebimów. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji wyświetlaczy diodowych o różnym przeznaczeniu i charakterystyce. Opracowujemy i rozwijamy własne linie produktowe i wdrażamy autorskie rozwiązania.

Tworzymy nowoczesne przedsiębiorstwo skupiające kreatywnych specjalistów podchodzących do każdego projektu z pełnym zaangażowaniem. Dysponujemy zapleczem, które pozwala nam realizować najbardziej zaawansowane projekty. Nasza marka LEDBIM to profesjonalizm i jakość, która zyskała uznanie na polskim i europejskim rynku a jej pozycja stale rośnie dzięki realizacji kluczowych, ściśle określonych celów.

Chętnie dzielimy się wiedzą, pomagamy w doborze odpowiedniego ekranu diodowego, określamy założenia i parametry telebimu skonfigurowanego na miarę potrzeb.

Otrzymasz od nas spersonalizowany ekran idealnie wpisujący się w Twoją wizję i oczekiwania.

Dopasowane do potrzeb parametry ekranów LED

Trafne sprecyzowanie potrzeb i dobór telebimu jest kluczem do zadowolenia klienta z czego czerpiemy wielką satysfakcję.

Autorskie rozwiązania

Stosujemy i wdrażamy najnowsze rozwiązania w zakresie produkcji telebimów i ekranów LED. Opracowujemy autorskie rozwiązania. Projektujemy ekrany LED do wielu różnych zastosowań według indywidualnych wytycznych.

Ceny produktów

Konkurencyjne ceny i najwyższy poziom jakości naszych produktów osiągamy dzięki stosowaniu optymalnych technologii oraz wysokiej kultury zarządzania.

Wsparcie techniczne

Nasz zespół jest do dyspozycji w zakresie pomocy technicznej związanej z obsługą naszych telebimów, napraw serwisowych a także w zakresie tworzenia treści i zdalnym zarządzaniem ekranami LED.

Finansowanie

Jesteśmy elastyczni, zawsze skupiamy się na korzyściach klienta. Ponadto współpracujemy z wieloma bankami udzielających korzystnego finansowania na ekrany LED naszej marki.

Przewaga konkurencyjna

Kompleksowa oferta, wiedza na poziomie eksperckim i innowacyjne rozwiązania. Produkujemy telebimy i ekrany diodowe różnego typu wraz z oprogramowaniem do zarządzania treścią na ekranach. Wykonujemy konstrukcje i montaże w całej Polsce.

Możliwości

Najlepsza, kompleksowa oferta

Telebimy, konstrukcje, oprogramowanie, ekrany LED, najwyższej jakości komponenty i pełny pakiet usług dodatkowych. Nasza oferta obejmuje wszystko czego potrzebujesz.

Rozbudowana linia standardowych rozwiązań

Oprogramowanie Digital Signage

Projektowanie ekranów LED i produkcja oprogramowania

Konstrukcje wsporcze oraz projekty techniczne

przewaga konkurencyjna

Co oferujemy?

Tworzymy markę spersonalizowanych rozwiązań. Oferujemy własną serię standardowych ekranów diodowych opartą o technologię integracji modułowej, a także projektujemy indywidualne rozwiązania oparte na podstawie założeń klienta. Zakres naszych usług obejmuje ekrany LED, oprogramowanie, zarządzanie, montaż i pełny pakiet usług serwisowych.

Najbardziej konkurencyjne warunki sprzedaży

Jesteśmy producentem, oferujemy konkurencyjne i zoptymalizowane rozwiazania. Intuicyjne w obsłudzie i funkcjonalne telebimy oraz ekrany ledowe przeznaczone do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych. Wykonujemy ekrany w indywidualnych konfiguracjach oraz w specyfikacjach seryjnych.

Projektowanie i wsparcie techniczne na najwyższym poziomie

Serwis i montaż ekranów na terenie całego kraju. Wsparcie techniczne zdalne i on-site. Doradztwo, dobór parametrów oraz projektowanie wszelkiego rodzaju ekranów diodowych.

Montaż ekranu diodowego i kompleksowość

Konstrukcje wsporcze, naścienne, wolnostojące oraz wszelkiego rodzaju mocowania ekranów LED, wykonane na podstawie projektu technicznego. Oferujemy wykonawstwo oraz montaż na terenie całego kraju.