O firmie

Jesteśmy producentem szerokiej gamy modeli ekranów diodowych i telebimów. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji wyświetlaczy diodowych o różnym przeznaczeniu i charakterystyce. Opracowujemy i rozwijamy własne linie produktowe i wdrażamy autorskie rozwiązania.

Tworzymy nowoczesne przedsiębiorstwo skupiające kreatywnych specjalistów podchodzących do każdego projektu z pełnym zaangażowaniem. Dysponujemy zapleczem, które pozwala nam realizować najbardziej zaawansowane projekty. Nasza marka LEDBIM to profesjonalizm i jakość, która zyskała uznanie na polskim i europejskim rynku a jej pozycja stale rośnie dzięki realizacji kluczowych, ściśle określonych celów. 

Chętnie dzielimy się wiedzą, pomagamy w doborze odpowiedniego ekranu diodowego, określamy założenia i parametry telebimu skonfigurowanego na miarę potrzeb.

Otrzymasz od nas spersonalizowany ekran idealnie wpisujący się w Twoją wizję i oczekiwania.

Najlepsza i kompleksowa oferta

Telebimy, konstrukcje, oprogramowanie, ekrany LED, najwyższej jakości komponenty i pełny pakiet usług dodatkowych. Nasza oferta obejmuje wszystko czego potrzebujesz.

Zobacz nasze zrealizowane projekty

Zainspiruj się

Realizacje

Przewaga konkurencyjna

Wykorzystaj nasze doświadczenie i innowacyjne rozwiązania opracowane po to by oferować optymalne telebimy i ekrany LED.

Dopasowane do potrzeb parametry ekranów LED

Trafne sprecyzowanie potrzeb i dobór telebimu jest kluczem do zadowolenia klienta z czego czerpiemy wielką satysfakcję.

Ceny produktów

Konkurencyjne ceny i najwyższy poziom jakości naszych produktów osiągamy dzięki stosowaniu optymalnych technologii oraz wysokiej kultury zarządzania.

Finansowanie

Jesteśmy elastyczni, zawsze skupiamy się na korzyściach klienta. Ponadto współpracujemy z wieloma bankami udzielających korzystnego finansowania na ekrany LED naszej marki.

Autorskie rozwiązania

Stosujemy i wdrażamy najnowsze rozwiązania w zakresie produkcji telebimów i ekranów LED. Opracowujemy autorskie rozwiązania. Projektujemy ekrany LED do wielu różnych zastosowań według indywidualnych wytycznych.

Wsparcie techniczne

Nasz zespół jest do dyspozycji w zakresie pomocy technicznej związanej z obsługą naszych telebimów, napraw serwisowych a także w zakresie tworzenia treści i zdalnym zarządzaniem ekranami LED.

Przewaga konkurencyjna

Kompleksowa oferta, wiedza na poziomie eksperckim i innowacyjne rozwiązania. Produkujemy telebimy i ekrany diodowe różnego typu wraz z oprogramowaniem do zarządzania treścią na ekranach. Wykonujemy konstrukcje i montaże w całej Polsce.

Zapytaj