O nas

Tworzymy technologiczne przedsiębiorstwo liczące się na polskim rynku najnowocześniejszych ekranów wielkoformatowych. Jesteśmy producentem i dostawcą szerokiej gamy modeli ekranów i telebimów bazujących na nowoczesnych technologiach LED.

Nasza marka LEDBIM zyskała już uznanie na polskim rynku i jej pozycja dzięki naszym ambitnym planom stale rośnie w siłę. Skupiamy kreatywnych specjalistów podchodzących do każdego projektu z pełnym zaangażowaniem. Dlatego nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego podejmujemy się realizacji projektów dotyczących małych ekranów ledowych po duże telebimy reklamowe.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji telebimów oraz ekranów diodowych o różnym przeznaczeniu i charakterystyce. Chętnie dzielimy się wiedzą, pomagamy określić założenia i parametry telebimu skonfigurowanego na miarę potrzeb klienta.

Otrzymasz od nas spersonalizowany ekran idealnie wpisujący się w Twoją wizję.

PRODUKCJA

Telebimów i ekranów diodowych

Szeroka gama telebimów i ekranów SMD 10 – 1,25 mm produkowanych na zamówienie i w oparciu o wybraną przez klienta konfigurację. Wszystkie modele naszej marki LEDBIM wyróżnia wysoki standard jakości, niezawodność i unikatowy design.

KONSTRUKCJE

Wykonujemy telebimy, konstrukcje wolnostojące, naścienne, mobilne oraz indywidualne projekty w zależności od koncepcji i zastosowania. Specjalizujemy się w produkcji telebimów zewnętrznych i ekranów wewnętrznych, oraz doborze i wykonawstwie konstrukcji nośnych.

MONTAŻ i SERWIS

Instalujemy telebimy na terenie całej Polski. Usługa obejmuje dostarczenie ekranu wraz z konstrukcją, montaż, uruchomienie i przeprowadzenie, krótkiego szkolenia z obsługi. Dostępny jest też wariant podstawowy w ramach, którego klient na podstawie naszych rysunków i wytycznych wykonuje konstrukcję, a następnie montuje dostarczony przez nas telebim.

Doradztwo Produkcja Montaż

  • 1. Doradztwo i wycena 33%

Pomagamy określić założenia i podjąć właściwą decyzję. Precyzyjnie analizujemy wymagania i dobieramy optymalną technologię ekranu diodowego.

  • 2. Produkcja 66%

Szczegółowe uzgodnienia techniczne w zakresie produkcji telebimu i konstrukcji, a także uzgodnienia w zakresie harmonogramu realizacji zamówienia.

  • 3. Montaż lub dostawa 100%

W zależności od wybranej opcji klient wykonuje montaż we własnym zakresie lub w pracach bierze udział nasza grupa montażowa.

Nasi klienci

Skontaktuj się z nami

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą. Powiemy Ci na co zwrócić uwagę przy wyborze ekranów ledowych dla Twojej firmy. Przedstawimy Ci korzystną propozycję cenową i określimy etapy realizacji zamówienia.

Skontaktuj się, aby wycenić i zrealizować swoją koncepcję. Odpowiadamy bardzo szybko!

+48 733 333 277

info@ledbim.pl

LEDBIM, Bud. Nobel Tower
ul. Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań
NIP 557-165-77-24

Zapytaj o szybką wycenę

Typ formularza